درباره ما

در ویدینو هدف ما این‌است تا افرادی که برای اولین‌بار قصد ورود به دنیای رمزارزها را دارند، در ابتدا با مفاهیم پایه این‌حوزه از قبیل بیت‌کوین، بلاک‌چین، کیف پول‌های دیجیتالی، استخراج و ... آشنا کنیم، تا سپس بتوانند مرحله به مرحله با یادگیری تحلیل‌های فاندامنتال و تکنیکال، به سرمایه‌گذاری و ترید ارزهای دیجیتال بپردازند.

tether

رسانه ویدینو فعالیت خود را از سال ۱۴۰۰ در زمینه ارزهای دیجیتال آغاز کرد. این‌رسانه با همکاری تیمی از متخصصین این‌حوزه، رسالت خویش را آموزش بلاک‌چین و دنیای ارزهای دیجیتال به آسان‌ترین روش برای عموم مردم بنا نهاده است. در ویدینو هدف ما این‌است تا افرادی که برای اولین‌بار قصد ورود به دنیای رمزارزها را دارند، در ابتدا با مفاهیم پایه این‌حوزه از قبیل بیت‌کوین، بلاک‌چین، کیف پول‌های دیجیتالی، استخراج و ... آشنا کنیم، تا سپس بتوانند مرحله به مرحله با یادگیری تحلیل‌های فاندامنتال و تکنیکال، به سرمایه‌گذاری و ترید ارزهای دیجیتال بپردازند.

با پیشرفت‌های فناوری در زمینه‌هایی همانند هوش مصنوعی، واقعیت مجازی، فناوری نانو و محاسبات کوانتومی، کارآفرینان و مصرف‌کنندگانی که فناوری بلاک‌چین را در زندگی روزمره خود به کار می‌گیرند، افزایش یافته است.

مجموعه ما اخبار و اطلاعات این‌پدیده نوظهور را که احتمالاً آینده اقتصادی و صنعتی جهان را دگرگون خواهد کرد، برای کاربران گرامی به صورت ویدیو به اشتراک می‌گذارد. برای افرادی‌که ترجیح می‌دهند آموزش‌های مربوط به ارز دیجیتال را به‌صورت متن بخوانند، بخش دانشنامه را فراهم کرده‌ایم. هدف از این‌بخش، ارائه یک دانشنامه جامع است، که به مرور زمان کامل‌تر خواهد شد. همچنین قیمت لحظه‌ای رمزارزهای برتر به‌ترتیب ارزش بازار آنها برای سهولت کاربران فراهم شده است.


تیم ویدینو متشکل‌از متخصصانی در زمینه تولید محتوای متنی و ویدیویی است. این‌افراد شامل محقق، نویسنده، مترجم، تدوین‌گر، تصویربردار، طراح گرافیک و جلوه‌های ویژه، مجری و ... است. گروه ویدینو در تلاش است تا ویدیوهای مربوط به ارزهای دیجیتال را با چاشنی خلاقیت و طنز بسازد، که مخاطبان از این‌طریق موضوعات مختلف و بعضاً پیچیده دنیای ارزهای دیجیتال را با لذت و جذابیت بیشتری فرا بگیرند.

شرکت کیهان داده نویان

مدیر عامل : حامد جوادی

رئیس هیئت مدیره : سجاد آشوب

بالا