رشد شدید ریپل بعد از پیروزی در دادگاه

۰۲:۵۵
۹۲ ۰ ۰ دیدگاه

رشد شدید ریپل بعد پیروزی در دادگاه

دادگاه نیویورک در پرونده ریپل و SEC به نفع ریپل رای داد. طبق این حکم، توکن XRP اوراق بهادار نیست. از لحاظ قانونی دارایی هایی که اوراق بهادار هستن باید به تایید SEC برسن. SEC از سال 2020 ریپل رو متهم به این کرده بود که با اینکه اوراق بهاداره از این شرکت اجازه فعالیت نگرفته. بعد از این رای دادگاه قیمت ریپل حدود دو برابر شد و از 47 سنت به 93 سنت رسید.

صرافی های آمریکایی دوباره ریپل رو لیست کردن

بعد پیروزی ریپل در دادگاه، صرافی های آمریکایی یکی بعد از دیگری شروع به لیست کردن مجدد این ارز دیجیتال تو صرافیشون کردن. دو صرافی بیت‌استمپ و کریپتو دات کام، امکان معامله XRP رو فراهم کردن. کوین بیس هم اعلام کرده که به زودی ریپل رو لیست میکنه و صرافی جمینی هم درحال بررسی لیست کردن دوباره ریپل هست

فعالیت مولتی چین کاملا متوقف شد

بریج مولتی چین به دلیل سرقت دارایی هاش توسط مدیرعامل پروژه تعطیل شد. مدیرعامل مولتی چین دستگیر شده و کلیدهای دسترسی او به بعضی از سرورها در اختیار مقامات چینی قرار گرفته. خواهر مدیرعامل مولتی چین هم که 220 میلیون دلار از دارایی ها رو دراختیار داشت، دستگیر شده.

هاردفورک جدید BNB تو راهه

شبکه BNB Chain قراره که تو تاریخ ۱۹ جولای تحت هاردفورک «ژانگ هنگ» قرار بگیره که هدف اصلیش افزایش امنیت شبکه هست. در این هاردفورک از ویژگی جدیدی به نام پنیک (Panic) استفاده شده که هنگام حمله به شبکه، تولید بلاک‌های جدید رو متوقف میکنه. به شبکه BNB قبل از این چندبار حمله شده بود و اعتراض کاربرا رو به همراه داشت.

دیدگاهی برای این ویدئو منتشر نشده
userPic
در پاسخ به دیدگاه #
بالا