حجم معاملات ریپل از بیت کوین بیشتر شد

۰۲:۴۵
۱۰۰ ۰ ۰ دیدگاه

پیروزی ریپل به نفع همه رمزارزهایه

بانک بین المللی جی‌پی مورگان اعلام کرده که پیروزی ریپل در برابر SEC، بدون شک یه نقطه عطف برای صنعت ارزهای دیجیتاله. با این اتفاق، شفافیت قانونی درمورد اینکه چه چیزی اوراق بهاداره بوجود اومده و در کل نتیجه به نفع رمزارزهایه. به‌عقیده تحلیل‌گران جی‌پی مورگان، پیروزی ریپل به‌نفع صرافی کوین‌بیس هم هست. همونطور که میدونید SECبه تازگی از کوین بیس هم شکایت کرده.

بایننس نیروهای خودش رو اخراج کرد

وال استریت ژورنال در گفت‌وگو با یه منبع ناشناس خبر از اخراج بیشتر از هزار نیروی کار صرافی بایننس تو هفته‌های اخیر داده. این منبع گفته ممکنه در نهایت یک‌سوم از جمعیت ۸٬۰۰۰ نفری نیروهای بایننس اخراج بشن. CZ هم در واکنش گفته که اونا نمیتونن درباره ما صحبت نکنن.

ریپل حجمش از بیت کوین بیشتر شد

حجم معاملات ریپل تو صرافی Upbit تو 24 ساعت گذشته از بیت کوین بیشتر بوده. سهم ریپل از کل معاملات آپ بیت ۴۶درصد و سهم بیت کوین نیز طی این مدت ۵درصد بوده.

مدیر عامل سابق سلسیوس بازداشت شد

حتما ماجرای پلتفرم وام‌دهی سلسیوس که اعلام ورشکستگی اون تو سال گذشته بازار رمزارزها رو به لرزه در آورد، به خاطر دارید. حالا خبراومده که الکس ماشینسکی، مدیرعامل سابق سلسیوس، بازداشت شده و ممکنه به ۱۵ الی ۲۰ سال حبس محکوم بشه. وزرات دادگستری آمریکا ماشینسکی رو به کلاهبرداری و دستکاری بازار متهم کرده.

دیدگاهی برای این ویدئو منتشر نشده
userPic
در پاسخ به دیدگاه #
بالا