آینده ریپل چه می‌شود؟

۰۲:۴۲
۱۳۷ ۰ ۰ دیدگاه

استیبل کوین «GHO» راه اندازی شد

پروتکل آوه (Aave) از عرضه استیل کوین دلاری خودش به نام «GHO» در شبکه اتریوم خبر داد و از اون به عنوان یه دارایی غیرمتمرکز نام برد. اتریوم و توکن آوه پشتوانه های GHO هستن. ذخایر پشتوانه این استیبل کوین برخلاف استیبل کوین‌‌های متمرکز مثل تتر، شفاف و قابل‌بازبینی هستن و میشه از طریق داده‌های آن‌چین اونا رو دنبال کرد.

ریپل به‌ زودی سومین رمزارز جهان میشه

یه تحلیلگر فعال در توییتر با نام مستعار کردیبل کریپتو (Credible Crypto)، گفته که شک و تردید درباره ریپل در حال نابودیه و این رمزارز احتمالا جایگاه سوم بهترین ارزهای دیجیتال رو در آینده نزدیک پس میگیره. درحال حاضر ریپل  رتبه چهارم رو با مارکت کپ ۳۹ میلیارد دلار و  تتر رتبه سوم رو با مارکت کپ حدود ۸۳ میلیارد دلار دراختیار داره.

هشدار مدیرعامل بایننس به سرمایه گذارا

سی زد با توییتی به سرمایه گذارا هشدار داده. اون تو این توییت گفته که اگه فقط در طول یک بازار صعودی خرید کنید، عملا درحال خرید در قله‌ها هستید. در واقع اون خواسته بگه که خریدها نباید فقط تو بازار صعودی انجام بشن. به گفته بعضی از سرمایه گذارا، چنین توییتی توسط مدیرعامل بایننس ممکنه خبر از یک بازار صعودی بده.

شکایت از جاستین سان به اتهام خرید مخفیانه

بنیان‌گذار «آرک‌بلاک» (یه بازار مالی غیرمتمرکزه) با شکایت علیه جاسین سان، بنیان‌گذار ترون ادعا کرده که اون مخفیانه استیبل کوین TUSDخریده. طبق این شکایت سان مجموعه‌ای از نهادها و افراد رو استخدام کرده تا نقش خودش رو در این خرید پنهان کنه. SEC هم قبلا سان و ۳ شرکتش رو به فروش غیرقانونی اوراق بهادار ارزهای دیجیتال ترون و بیت تورنت متهم کرده بود.

دیدگاهی برای این ویدئو منتشر نشده
userPic
در پاسخ به دیدگاه #
بالا