گری گنسلر متهم به دستکاری بازار شد

۰۲:۴۳
۵۹ ۰ ۰ دیدگاه

رابین‌هود پشتیبانی از پالیگان، کاردانو و سولانا رو کنار میذاره

صرافی آمریکایی رابین‌هود اعلام کرده که از ۲۹ ژوئن (۸ تیر) پشتیبانی از سه ارز دیجیتال پالیگان، کاردانو و سولانا رو متوقف می‌کنه. این سه رمزارز جزو ارزهایی بودن که SEC تو شکایت خودش از کوین بیس و بایننس، اوراق بهادار ثبت نشده اعلام کرده بود.

کله پا شدن بازار کریپتو

بازار رمزارزها با شوک جدیدی مواجه شده و مقدار زیادی ریزش کرده. بیت کوین حدود 4 درصد سقوط کرده ولی بیشتر آلتکوین ها سقوط شدیدی کردن. کاردانو 24 درصد و سولانا 27 درصد کاهش قیمت داشتن. دلیل این اتفاق هنوز دقیقا مشخص نیست ولی ظاهرا خبرای مربوط به

بی تاثیر نبودن sec.

بایننس آمریکا واریز و برداشت دلار رو متوقف میکنه

شعبه آمریکایی بایننس اعلام کرده که واریز و انجام معاملات با دلار رو متوقف میکنه. این صرافی از توقف برداشت‌ ارزهای فیات در ۱۳ ژوئن (۲۳ خرداد) خبر داده. در واقع از این به بعد فقط تبادلات کریپتو به کریپتو برای کاربرا امکان‌پذیره. بعضیا معتقدن که این خبر تو ریزش بازار تاثیر داشته.

اتهام سنگین به گنسلر

گری گنسلر، بازار کریپتو رو با بازار سهام در دهه 20 مقایسه کرده و گفته که این بازار مثل اون سال ها پر از کلاهبرداری و فساده. به اعتقاد اون قوانین اوراق بهادار همونطور که به جلوگیری از بازار سهام کمک کرد تو بازار ارز دیجیتال هم میتونه نقش مفیدی داشته باشه. با همه اینا بعضیا گنسلر رو متهم به دستکاری بازار کردن چون این شایعه پخش شده که 2.5 میلیون دلار پوزیشن شورت روی بیت کوین باز کرده.

دیدگاهی برای این ویدئو منتشر نشده
userPic
در پاسخ به دیدگاه #
بالا