قابلیت های کیف پول متامسک(MetaMask)

۰۲:۱۸
۱۱۳ ۰ ۰ دیدگاه

کیف پول متامسک

با انتخاب شکل دایره در گوشه سمت راست با گزینه های متعددی روبرو می شوید. با استفاده از گزینه Create Account می توان حساب های جدیدی ساخت. در گزینه Import Wallet نیز می توانید با استفاده از 12 کلمه بازیابی، کیف پول قبلی خود را وارد متامسک کنید.

اتصال به کیف پول های سخت افزاری

در متامسک امکان اتصال به کیف پول های سخت افزاری نیز وجود دارد. برای اینکار ابتدا باید کیف پول سخت افزاری خود را به کامپیوتر یا لپ تاپ خود وصل کنید. سپس از گزینه Connect Hardware Wallet برای اتصال متامسک به آن اضافه کنید. در این قسمت می توانید کیف پول هایی مثل ترزور یا لجر را مشاهده کنید.

عبارت بازیابی

در صورتی که هنگام ایجاد کیف پول، عبارت بازیابی خود را سیو نکردید، می توانید دوباره آن را مشاهده کنید. برای اینکار ابتدا باید گزینه Settings را انتخاب کنید و سپس وارد بخش Security & Privacy شوید. اکنون باید بر روی Reveal Secret Recovery Phrase کلیک کنید. پس از وارد کردن پسورد خود می توانید عبارت بازیابی را ببینید.

مشاهده کلید خصوصی

برای مشاهده کلید خصوصی ولت متامسک بر روی گزینه 3 نقطه کلیک کرده و سپس بر روی Account Details بزنید. اکنون بر روی Export Private Key کلیک کنید. رمزعبور خود را وارد کرده و سپس بر روی Confirm بزنید تا کلید خصوصی برای شما به نمایش بیاید.

بازیابی کلمه عبور

همچنین اگر کلمه عبور خود را فراموش کنید، می توانید با کلیک بر روی Forgot password? اکانت خود را بازیابی کنید. در صفحه جدیدی که باز می شود، ابتدا عبارت بازیابی 12 کلمه ای را وارد کرده و سپس یک پسورد جدید برای کیف پول خود انتخاب می کنید تا حساب شما بازیابی شود.

مشاهده کلید خصوصی

برای مشاهده کلید خصوصی ولت متامسک بر روی گزینه 3نقطه کلیک کرده و سپس بر روی Account Details بزنید. اکنون بر روی Export private key کلیک کنید. رمز عبور خود را وارد کرده و سپس بر روی Confirm بزنید تا کلید خصوصی برای شما به نمایش بیاید.

دیدگاهی برای این ویدئو منتشر نشده
userPic
در پاسخ به دیدگاه #
بالا