معرفی ویدینو

۰۱:۳۱
۲۹۶ ۲ ۰ دیدگاه

ویدینو

ویدینو یه تیمه که میخواد برای شما، یه مرجع کامل از اطلاعات در مورد ارز دیجیتال درست کنه. به نظرتون چرا باید بیشتر بدونیم در مورد ارز دیجیتال ؟

همه ی ما تقریبا هر روز داریم از پول استفاده میکنیم. به روش های نقدی یا غیر نقدی. توی این تراکنش ها بعضی مشکلات وجود داره. مثل انتقال پول با حجم زیاد، تراکنش های بین المللی، کارمزد های بالای بانک و عدم امنیت پول حتی توی حساب های بانکی. ارز های دیجیتال یه جایگزین خیلی مناسب برای پوله که به راحتی این مشکلات رو حل میکنه.

ما توی مجموعه ویدینو سعی میکنیم تجربیات خودمون تو زمینه ارز دیجیتال رو با شما به اشتراک بذاریم و در کنار هم بتونیم یاد بگیریم، که چی هست و چه کارایی باهاش میشه کرد. تا بتونیم درک کنیم چطور میشه ازش درست استفاده کرد و حتی! روش سرمایه گذاری کرد.

درباره ارزهای دیجیتال چی می دونین و به چیزهایی باید بیشتر توجه کنین؟ اسم بیت کوین رو تا حالا شنیدین؟ بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال چرا بوجود اومدن و چه اهدافی رو دنبال می کنن؟ آیا سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال به صرفه هست و ارزش داره که وقتمون رو برای یادگیری اون بذاریم؟ 

ما اینجا در مجموعه ویدینو همراه شما هستیم تا به این سوالات پاسخ بدیم و به صورت کلی با مفاهیم و کاربردهای ارز دیجیتال در زندگی روزمره آشنا بشیم. 

دیدگاهی برای این ویدئو منتشر نشده
userPic
در پاسخ به دیدگاه #
بالا