نکات مهم برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال

۰۲:۰۸
۱۶۸ ۰ ۰ دیدگاه

5 نکته که باید قبل از سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال بدونیم

فکر کن توی یه محوطه قدم میزنی که چاله های بدون انتها داره. آدمایی اونجا هستن که به تاریکیِ با شکوه این چاله ها خیره شدن. بعضی از سوراخا از بقیه بزرگترن. آدمای زیادی دورو بر اونا با چشمای خونی ایستادن. اونا منتظرن.
یکی از اونارو میبینی که میخنده و در حالی که یه اسکناس 100 دلاری دستشه، خودش رو از یکی از سوراخا بالا میکشه. "چطوری این کار رو کردی؟" ازش میپرسی.
اون اسکناس رو تو جیبش میذاره و لبخند میزنه. میگه "دیروز 25 سنت انداختم توش" و بعد میره.
به چاله نگاه میکنی و با خودت میگی: " 20 دلار میندازم تو چاله" در حالی که میخوای این کار رو بکنی با خودت به تمام چیزایی که میتونی با این پول بخری فکر میکنی. استرس میگیری و از چاله پایین میری ولی اونجا تاریک، سرد و ساکته. میگردی تا اینکه اسکناس رو پیدا میکنی. برمیگردی بالا توی نور خورشید، در حالی که الان یه 5 دلاری توی مشتته.
این دقیقا همون حس سرمایه گذاری توی کریپتو کارنسی برای اولین بار، دومین بار و شایدم بیشتره. مخصوصا وقتی شاهد این باشی که یکی دیگه 25 سنت بندازه و یک دقیقه بعد با لامبورگینی بیاد بالا.
سرمایه گذاری توی کریپتوکارنسی میتونه استرس زا و گیج کننده باشه. بهترین کاری که میتونی بکنی درست کردن یه سبد متعادل از پروژه های مطالعه شدست.

1.توزیع

بجای اینکه همه پولت رو توی یه سوراخ بریزی، توزیعش کن. پولت رو پخش کن و سعی کن پروژه های مختلفی رو برای یه بخش از سرمایت پیدا کنی.

2.با ارزش سرمایه گذاری کن نه هیجان

اگه شنیدی مردم دارن مهمونی میگیرن، سریع عنان از کف نده به امید پولدار شدن. چون وقتی اون پایین رسیدی ممکنه از چیزی که میبینی خوشت نیاد.

3.بیشتر از چیزی که میتونی از دست بدی سرمایه گذاری نکن

قبل از سرمایه گذاری یه سقف مشخص کن، محدودیت هات رو بشناس و بدون چی میتونی بدست بیاری، چون هیچ تضمینی وجود نداره.

4.در مورد کریپتوکارنسی مطالعه کن

هدفشون چیه؟ چه کاربردی برای جامعه داره؟ از چه تکنولوژی ای برای کارکردن استفاده میکنن؟

5.جمع

اگه میخوای سرمایه گذاری کنی یه جمع از سرمایه گذارها رو پیدا کن، اگه فعال و کار بلدی باشن، میتونی سریع چیزایی که برای این مسیر لازمه رو یادبگیری.

فرصت های زیادی برای سرمایه گذاری هست که اگه به این 5 موردی که گفتم عمل کنی میتونی یه سبد پُر پَر و پِیمون برای خودت درست کنی.

دیدگاهی برای این ویدئو منتشر نشده
userPic
در پاسخ به دیدگاه #
بالا