نحوه ی ساخت حساب کاربری در تراست والت (trust wallet)

۰۳:۴۲
۴۸۳ ۹ ۰ دیدگاه

نحوه ی ساخت اکانت در کیف پول تراست

امروز قصد داریم به بررسی و نحوه استفاده یکی از کیف پول های معروف ارز دیجیتال به نام «تراست والت» (Trust wallet) بپردازیم. اگه با کیف پول های دیجیتالی آشنایی ندارید پیشنهاد می کنیم که به ویدیوی 8 و ویدیوی 9 مفاهیم پایه ی ما مراجعه کنید. همچنین برای کسب اطلاعات مختصری از تراست والت، ویدیوی معرفی کیف پول های برتر نرم افزاری را مشاهده کنید...

کیف پول های ایمن زیادی با قابلیت پشتیبانی از چندین ارز وجود دارند. با این حال از نظر امکانات و روش استفاده تقریبا مشابه هم هستند. بنابراین با یادگیری یکی از آنها به راحتی می توانید از سایر کیف پول ها هم استفاده کنید. تراست والت از امکانات زیادی برخوردار است و ما در این ویدئو صرفا نحوه دانلود و ایجاد حساب کاربری را آموزش می دهیم. در ویدئوهای بعدی به امکانات دیگر این کیف پول می پردازیم.

دانلود تراست والت

تراست والت فقط برای تلفن های همراه قابل دسترس است و نسخه دسکتاپ آن وجود ندارد. این کیف پول موبایلی برای هر دو نسخه اندروید و IOS موجود می باشد. برای دانلود تراست والت می توانید به وب سایت رسمی این کیف پول به نام trustwallet.com مراجعه کنید یا از طریق برنامه گوگل پلی یا اپ استور اقدام به این کار کنید. توجه داشته باشید حتما کیف پول را از همین منابع معتبری که اشاره کردیم دانلود کنید؛ چون اگر نسخه مشابه ای از آن را دانلود کنید ممکن است به پول شما دسترسی پیدا کنند.

ورود به تراست والت

بعد از نصب کیف پول، برنامه را باز کنید. با دو گزینه برخورد می کنید: گزینه "I already have a wallet" برای افرادی است که قبلا یک حساب کاربری ساخته اند و اکنون قصد دارند وارد حساب کاربری قبلی خود شوند. پس فعلا با این گزینه کاری نداریم. برای ایجاد کیف پول جدید "Create A New Wallet" را تاچ کنید. در صفحه بعد، شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی را مشاهده می کنید. بعد از پذیرش قوانین، "continue" را لمس کنید.

عبارت بازیابی

در این مرحله به شما اطلاع داده می شود که در صفحه بعد عبارتی 12 کلمه ای نمایش داده خواهد شد. در صورتی که بنا به دلایلی برنامه تراست والت از گوشی شما حذف شود فقط با داشتن این 12 کلمه می توانید دوباره به کیف پول خود دسترسی پیدا کنید. در قسمت پایین با تیک زدن گزینه این مورد رو پذیرفته و سپس بر روی "continue" کلیک کنید. اکنون  recovery phrase یا همان عبارت بازیابی 12 کلمه ای برای شما نمایش داده می شود. توصیه می شود که عبارت بازیابی خود را یادداشت کرده و آن را به صورت آفلاین در جایی امن ذخیره کنید.

 در صورت امکان دو نسخه از آن را نگهداری کنید تا خیالتان جمع تر باشد. به هیچ وجه این عبارت را در فضای ذخیره سازی ابری مثل گوگل درایو، ایمیل و به طور کلی در مکان های آنلاین ذخیره نکنید. هرچند به دلایل مسائل امنیتی نمی توان از عبارت 12 کلمه ای در تراست والت اسکرین شات گرفت اما توصیه می کنیم که در سایر کیف پول هایی که امکان این کار وجود دارد، به هیچ وجه اسکرین شات نگرفته و در گوشی خود ذخیره نکنید. با رعایت این نکات دیگر امکان هک این عبارت وجود ندارد. مسئول نگهداری از عبارت بازیابی فقط خودتان هستید. اگر آن را گم کنید، دسترسی به کیف پول خود را از دست خواهید داد. هرگز نباید عبارت بازیابی خود را با کسی در میان بگذارید. در اینصورت می توانند به حساب شما دسترسی پیدا کنند.

آخرین مرحله

پس از یادداشت عبارت بازیابی، بر روی "continue" ضربه بزنید. در صفحه بعد از شما خواسته می شود که عبارت بازیابی را تأیید کنید. کلمات را به ترتیب صحیح انتخاب کرده و گزینه "done" را انتخاب کنید. اکنون با این پیغام روبرو می شوید که کیف پول شما با موفقیت ایجاد شده است. "done" را انتخاب کنید. پیغام بعدی مربوط به اعلان ها یا نوتیفیکیشن کیف پولتان است. در صورتی که می خواهید آن را فعال کنید "enable" را انتخاب کنید، در غیر اینصورت با استفاده از ضربدر پنجره را ببندید. شما بعداً نیز می توانید از منوی تنظیمات این گزینه را فعال یا غیرفعال کنید.

دیدگاهی برای این ویدئو منتشر نشده
userPic
در پاسخ به دیدگاه #
بالا