تنظیمات کیف پول دیجیتالی تراست (Trust Wallet)

۰۴:۰۲
۳۵۶ ۲ ۰ دیدگاه

تنظیمات تراست والت (Trust Wallet)

با بخش سوم از آموزش های تراست والت در خدمت شما هستیم. در این ویدیو بخش تنظیمات این کیف پول دیجیتالی را برای شما توضیح خواهیم داد.

منوی تنظیمات را با نماد چرخ دنده در گوشه پایین سمت راست می توانید مشاهده کنید. اکنون اگر وارد گزینه "wallets" شوید، اسم کیف پول خود را می بینید. اگر قصد تغییر نام آن را دارید، روی 3 نقطه که در کنار کیف پول خود مشاهده می کنید، ضربه بزنید. درصورتی که هنگام ایجاد کیف پول،  عبارت بازیابی خود را یادداشت نکرده اید، هنوز می توانید این کار را انجام دهید. گزینه show recovery phrase را انتخاب کنید تا عبارت بازیابی برای شما به نمایش بیاید. با کلیک بر روی Export Account Public Keys هم کلید عمومی ارزهای دیجیتال به نمایش در می آید.

کیف پول جدید

بجز کیف پول فعلی می توانید کیف پول های دیگری در تراست والت ایجاد کنید. برای اینکار در منوی wallets بر روی + در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید. هیچ محدودیتی در تعداد کیف پول هایی که می توانید ایجاد کنید، وجود ندارد. با این حال به یاد داشته باشید که هر کیف پول جدید، یک عبارت بازیابی جداگانه دارد. چنانچه به هر دلیلی دسترسی خود را به حسابتان از دست دادید، برای بازیابی کیف پول از طریق عبارت بازیابی، می توانید همان روشی را که برای ایجاد کیف پول جدید استفاده کردید، دنبال کنید. فقط به جای گزینه Create A New Wallet، بر گزینه I already have a wallet کلیک کرده و با انتخاب Multi-Coin Wallet، در قسمت Phrase عبارت بازیابی 12 کلمه ای خود را وارد کنید تا ارزهای دیجیتال شما به طور کامل وارد کیف پول شود. اگر هم قصد دارید که از طریق کلید خصوصی یکی از ارزهای دیجیتال خود را وارد این کیف پول کنید، رمزارز مورد نظر خود (مثلا BNB) انتخاب را کرده و سپس در بخش Private Key کلید خصوصی BNB خود را کپی کنید.

رمز ورود

برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به کیف پول خود هم می توانید رمزعبور برای ورود به آن بگذارید. برای این کار از منوی تنظیمات بخش Security را انتخاب کرده و سپس passcode را فعال کنید. اکنون کد پین 6 رقمی را وارد کنید تا از کیف پول شما محافظت شود. پس از فعال کردن این قابلیت، هر بار که کیف پول خود را باز می کنید، باید رمزعبور خود را نیز وارد نمایید. البته اگر گوشی شما از قابلیت اثر انگشت برخوردار باشد، در Lock method گزینه Passcode/Biometric فعال می شود که به این معنی است که با اثر انگشت نیز می توانید قفل آن را باز کنید. در Auto Lock هم می توانید تنظیم کنید که پس از باز کردن قفل و خارج شدن از برنامه تا چه مدت قفل برنامه باز بماند. در صورتی که گزینه Transaction Signing را فعال کنید، هر زمان که تراکنشی را انجام می دهید، از شما خواسته می شود که این پین 6 رقمی را وارد کنید. اگر این پین را فراموش کنید، آنگاه باید کیف پول خود را با استفاده از عبارت بازیابی، ریکاوری کنید. 

اعلانات تراست والت

با انتخاب گزینه “Push Notifications” می توانید اعلانات این کیف پول مثلا هنگام ارسال یا دریافت رمزارز را فعال یا غیرفعال کنید. در “Preferences” و سپس کلیک بر روی Currency می توانید انتخاب کنید که موجودی حسابتان با چه واحدی از پول نشان داده شود. این گزینه به صورت پیش فرض بر روی دلار است. با فعال کردن Price Alerts می توانید با انتخاب ارز دیجیتال مد نظر خود، از افزایش یا کاهش شدید آن رمزارز باخبر شوید. گزینه Wallet Connect هم برای متصل کردن تراست والت به برخی برنامه های خاص مانند صرافی های غیرمتمرکز است.

 

دیدگاهی برای این ویدئو منتشر نشده
userPic
در پاسخ به دیدگاه #
بالا